Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Supergirl połączy swe siły z Flashem?

W sieci pojawiły się nowe informacje związane z potencjalnym połączeniem dwóch seriali DC, a mianowicie „The Flash” oraz „Supergirl”.

Niedawno pisaliśmy, że po sieci krążą pogłoski, jakoby Supergirl (Melissa Benoist) pojawi się w „The Flash”. Supergirl miałaby odwiedzić Barry’ego Allena (Grant Gustin) i jego przyjaciół ze STAR Labs w maju 2016 roku. Tym razem pogłoski dotyczą już całkowitego połączenia fabularnego obu tych produkcji i to już w tym sezonie.

Wydaje się być to możliwe, ale pod pewnym istotnym warunkiem. Aby powstał crossover „The Flash” i „Supergirl”, stacja CBS musi zlecić powstanie kompletnego pierwszego sezonu serialu o przygodach krewnej Supermana. Obecna kondycja serialu nie napawa optymizmem. Oglądalność „Supergirl” spada, więc przyszłość serialu wygląda niepokojąco.

Teoretycznie, jeżeli jednak „Supergirl” dostanie pełny sezon, crossover z „The Flash” jest możliwy, a zachodnie media obiegła interesująca plotka na temat jego fabuły. Projekt ma być oparty o komiksie z opowiadającym o Nowym Kryptonie, w którym setki tysięcy Kryptorian z miasta Kandor, przybywa na Ziemię. Miasto to jednak zostało zmniejszone i zamknięte w butelce przez złoczyńcę Brainiaca, jeszcze w czasie, gdy trwała budowa nowej planety dla Kryptorian.

Jak na razie są to nieoficjalne informacje. Nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących budżetu tej telewizyjnej produkcji, ani w jaki sposób twórcy planują poprowadzić narrację i wpisać do niej Barry’ego Allena/ Flasha.