Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Superman dołącza do promocji Ligi Sprawiedliwości

Już za dwa dni do kin wchodzi solowa produkcja „Wonder Woman”, a Warner Bros. Pictures i DC zaczynają promować swoje kolejne widowisko o superbohaterach – „Ligę Sprawiedliwości”. Na najnowszych materiałach pojawił się w końcu Superman (Henry Cavill).

Za gadżety odpowiada firma Golden Link Europe. W poniższej galerii możecie zobaczyć tytułową ekipę superbohaterów z „Justice League” od Zacka Snydera i Jossa Whedona w składzie: Henry Cavill (Superman), Ben Affleck (Batman), Gal Gadot (Wonder Woman), Jason Momoa (Aquaman), Ezra Miller (Flash) oraz Ray Fisher (Cyborg).

Obok nich na ekranie pojawią się również Connie Nielsen (Królowa Hippolyta), Kiersey Clemons (Iris West), Jeremy Irons (Alfred Pennyworth), J.K. Simmons (Komisarz Gordon), Willem Dafoe (Nuidis Vulko), Jesse Eisenberg (Lex Luthor) i Ciarán Hinds (Steppenwolf).

Zainspirowany ofiarnym czynem Supermana Bruce Wayne, który odzyskał wiarę w ludzkość, prosi swojego nowego sprzymierzeńca, Dianę Prince, o pomoc w pokonaniu jeszcze potężniejszego wroga. Nie tracąc czasu, Batman i Wonder Woman starają się znaleźć i przekonać do współpracy grupę metaludzi, która ma stanąć do walki z nowym zagrożeniem. Jednak mimo utworzenia jedynej w swoim rodzaju ligi superbohaterów, złożonej z Batmana, Wonder Woman, Aquamana, Cyborga i Flasha, może być już za późno na uratowanie planety przed atakiem katastroficznych rozmiarów.

„Liga Sprawiedliwości” zadebiutuje w kinach 17 listopada!

JL stuff 1

 

JL stuff 2

 

JL stuff 3

 

JL stuff 4

 

JL stuff 5

 

JL stuff 6

 

JL stuff 7