Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Superman: Man of Steel – pierwszy zwiastun

W sieci zadebiutował zwiastun filmu „Man of Steel” w reżyserii Zacka Snydera. Producentem wykonawczym i autorem pomysłu opowieści o Człowieku ze Stali jest Christopher Nolan, reżyser ostatnich filmów o Batmanie!

Clark Kent/Kal-El (Henry Cavill) jest dwudziestoparoletnim dziennikarzem, który czuje się wyobcowany za sprawą swoich niewyobrażalnych mocy. Przeniesiony lata temu na Ziemię z Kryptona – wysoko rozwiniętej, odległej planety – Clark boryka się z pytaniem „dlaczego tu jestem?”. Ukształtowany przez wartości przybranych rodziców Marthy (Diane Lane) i Jonathana Kentów (Kevin Costner) Clark odkrywa, że posiadanie ponadprzeciętnych możliwości oznacza konieczność podejmowania trudnych decyzji. W czasie, kiedy świat ma palącą potrzebę stabilizacji, pojawia się jeszcze większe zagrożenie. Clark musi stać się Człowiekiem ze Stali by chronić ludzi, których kocha i być latarnią nadziei – Supermanem.

W obsadzie są Henry Cavill, Amy Adams, Michael Shannon, Kevin Costner, Diane Lane, Laurence Fishburne, Antje Traue, Ayelet Zurer, Christopher Meloni i Russell Crowe. Scenariusz napisał David S. Goyer na podstawie pomysłu, który stworzył z Christopherem Nolanem. Nolan jest także producentem wykonawczym widowiska. Premiera zaplanowana jest na 14 czerwca 2013 roku.

{youtube}zpvOT6HJCmg{/youtube}

{youtube}Zld8i2mRxb0#!{/youtube}