Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Szczegóły dotyczące Ravagersów i Rocketa w Strażnikach Galaktyki 2

Podczas tegorocznego Comic-Conu, studio Marvel zaprezentowało pierwszy zwiastun „Strażników Galaktyki 2”, który zdradził kilka szczegółów o Kurcie Russelu jako Ego, a także parę innych ciekawostek. Yondu (Michael Rooker) najwidoczniej będzie współpracował z Peterem Quillem, pomimo niezbyt pozytywnych relacji z końca pierwszej produkcji.

Niedługo po Comic-Conie James Gunn przedstawił parę zdjęć Ravagersów, w tym ich lidera – Taserface’a (Chris Sullivan), a także zdradził, że Yondu połączy siły ze Strażnikami pod dowództwem Star-Lorda, co nie spotka się z aprobatą pozostałych Ravagersów.

Sean Gunn, brat reżysera Jamesa Gunna i przy okazji aktor, który sportretował Kraglina (Ravagera), zaprezentował teraz kilka szczegółów dotyczących drugiej części produkcji:

Akcja nowego filmu rozegra się kilka miesięcy po zakończeniu wydarzeń z pierwszej produkcji. Ravagersi będą mieli pewien problem z decyzją Yondu i dołączeniem do Quilla, w skutek czego postanowią podjąć pewne kroki dotyczące Yondu i myślę, że Kraglin odegra tu kluczową rolę – ale nie mogę zdradzić nic więcej.

Gunn opowiedział też o Rocket Raccoonie:

Rocket będzie miał sporo fajnej roli do zagrania w tym filmie. Parę wątków związanych będzie z głównym motywem produkcji, ale pojawi się także kryzys wiary Rocketa dotyczący jego przynależności do rodziny.

W “Strażnikach Galaktyki 2” zagrają ponownie Chris Pratt jako Star-Lord, Zoe Saldana jako Gamora, Dave Bautista jako Drax, Vin Diesel jako Groot, Bradley Cooper jako Rocket Raccoon, Michael Rooker jako Yondu i Karen Gillan jako Gamora. Wśród nowych członków obsady pojawią się Kurt Russell jako Ego, Elizabeth Debicki jako Ayesha, Chris Sullivan jako Taserface, Pom Kelmentieff jako Mantis i Tommy Flanagan jako Tullk.

Film ma zadebiutować 5 maja 2017 roku.