Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Szczegóły nowego projektu Rogena i Trosta

Poznaliśmy kilka informacji o debiucie reżyserskim operatora Brandona Trosta, w którym w roli głównej pojawi się Seth Rogen. Panowie wielokrotnie współpracowali ze sobą (m.in. przy dwóch częściach „Sąsiadów”) i postanowili nakręcić kolejny wspólny film. Tym razem Rogen zostanie zamarynowany na przeszło wiek!

Niezatytułowana jeszcze produkcja przedstawi losy robotnika Herschela Greenbauma, który w 1918 roku wyrusza do Ameryki, by zapewnić lepszy byt swojej rodzinie. Niestety, pewnego dnia ulega wypadkowi podczas pracy w fabryce: wpada do kadzi z ogórkami i zostaje zamarynowany na 100 lat. Budzi się w 2018 roku we współczesnym Brooklynie i odkrywa, że nie postarzał się ani o jeden dzień. Postanawia odnaleźć swoich potomków, co prowadzi go do spotkania ze swoim praprawnukiem – Benem Greenbaumem, komputerowym maniakiem. I choć obaj wyglądają identycznie (w podwójnej roli Seth Rogen), to mają wielkie problemy by się porozumieć.

Scenariusz filmu stworzył Simon Rich (“Simpsonowie”) na podstawie swojego opowiadania. Prace na planie w Pittsburghu mają ruszyć w październiku.