Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Szczegóły trzeciej części G.I. Joe

Paramount Pictures i Hasbro przymierzają się do realizacji trzeciej części cyklu „G.I. Joe” – „G.I. Joe: Ever Vigilant”. Teraz poznaliśmy garść szczegółów na temat tego widowiska. Portal That Hashtag Show utrzymuje, że „Ever Vigilant” będzie tzw. miękkim rebootem. Na ekranach zobaczymy praktycznie nowy oddział!

W „G.I. Joe: Ever Vigilant” powróci Dwayne Johnson jako Roadblock, który będzie musiał zrekrutować zupełnie nowych członków do swojego oddziału, by powstrzymać niebezpieczną grupę terrorystyczną. Przestępcy mają zamiar wykorzystać broń, która działa na czarną materię, unicestwiając wszystko i wszystkich w promieniu rażenia.

Scenariusz „G.I. Joe: Ever Vigilant” piszą Josh Appelbaum i Andre Nemec (“Wojownicze żółwie ninja: Wyjście z cienia”). Film będzie częścią tworzonego uniwersum, na które składać się będą planowane filmy: „Micronauts” i „ROM”.

Jak podaje That Hashtag Show głównymi złoczyńcami w filmie będą bracia-bliźniacy Tomax i Xamot Paoli, pierwszy z nich to nieustępliwy polityk, a drugi – specjalista od brudnej roboty, który załatwia dla brata te sprawy, które nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego. Jak będzie wyglądać ekipa Roadblocka (Dwayne Johnson), która przeciwstawi się Paolim?

  • Generał Flagg – w „G.I. Joe: Ever Vigilant” to on ma skłonić Roadblocka, by zebrał i przewodził nowej ekipie G.I. Joe
  • Dania Janack – Czeszka, która pomoże Roadblockowi w kierowaniu oddziałem; zabójczyni i członkini October Guard;
  • Dr Adele Burkhart – spec od fizyki jądrowej, który pomoże odnaleźć sposób na neutralizację broni z czarną materią;
  • William S. “Wild Bill” Hardy – postać zainspirowana zabawką z wczesnej linii G.I. Joe (pilot Dragonfly XH-1 w stroju kowboja)
  • Gabriel “Barbecue” Kelly – eks-spadochroniarz, strażak i wielbiciel ekstremalnych sportów; zamiast uciekać od niebezpieczeństwa, biegnie wprost na nie;
  • Carl “Doc” Greer – lekarz i pacyfista, a jednocześnie jeden z najodważniejszych członków G.I. Joe;
  • Admirał Everett “Keel-Haul” Colby – jeden z asów wśród pilotów marynarki, na ekranie ma pojawić się w gościnnej roli.