Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Szkoła czarownic w nowej odsłonie

W Hollywood panuje moda na remaki i rebooty, a w ten trend wpisały się też czarownice z Eastwick. Studio Blumhouse szykuje remake “Szkoły czarownic”. Dziś poznaliśmy gwiazdy produkcji.

W nowej “Szkole czarownic” zobaczymy Lovie Simone (“Orange Is the New Black”), Cailee Spaeny (“Źle się dzieje w El Royale”), Zoey Luna (“Pose”) oraz Gideon Adlon (“The Society”). Reżyserię powierzono Zoe Lister-Jones (“Grupa wsparcia”).

Lovie Simone

Cailee Spaeny

Zoey Luna

Gideon Adlon

Oficjalny opis oryginału w reżyserii Andrew Fleminga (1996 r.):

Siedemnastoletnia Sarah przenosi się do nowej szkoły w Los Angeles. Jej uwagę zwracają trzy rówieśnice, nazywane “czarownicami z Eastwick”. Trapione przez różne kompleksy dziewczyny rzeczywiście szukają drogi do czarnej magii, chętnie też witają w swoim gronie Sarah, która – jak się okaże – jest czarownicą naturalną. Dzięki niej udaje się zamknąć magiczny krąg. Każda z nich otrzymuje dar o jaki prosiła – miłość, urodę, nienawiść, siłę. Czy jednak czarownice z Los Angeles potrafią właściwie wykorzystać swe zdolności? Już niebawem przyjdzie im stoczyć krwawą bitwę między sobą.