Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Szybki jak błyskawica | Posłuchajcie piosenki promującej sequel Sonica

W sieci zaprezentowano nowy klip oraz oficjalny utwór promujący „Sonic 2. Szybki jak błyskawica”. Materiały do obejrzenia poniżej, a film wejdzie do kin już na początku kwietnia.

Na trzy tygodnie przed premierą filmu „Sonic 2. Szybki jak błyskawica” twórcy podzielili się z widzami klipem skupiającym się na głównym przeciwniku Sonica – Knucklesie. Dodatkowo swoją premierę miał też oficjalny teledysk Kida Cudiego do piosenki „Stars in the Sky”, promującej sequel „Sonica”.

Oficjalny opis „Sonic 2. Szybki jak błyskawica” wraz ze najnowszymi materiałami promocyjnymi prezentujemy poniżej:

Sonic to tak naprawdę niebieska kulka superenergii. Jego moc przyciąga złoczyńców, dlatego Sonic musiał uciec ze swej planety, w czym pomogły mu magiczne złote pierścienie. Znalazł się na zupełnie nowej planecie – Ziemi. Jeż i jego najlepszy przyjaciel Tom (James Marsden) łączą siły, aby powstrzymać geniusza zła – doktora Robotnika (Jim Carrey) przed planem przejęcia władzy nad światem.

W sequelu do roli Toma powróci James Marsden, a Ben Schwartz ponownie użyczy głosu Sonicowi. Nie zabraknie też , wcielającego się w postać złoczyńcy doktora Ivo Robotnika. Wśród nowych nazwisk w obsadzie znaleźli się m.in. Colleen O’Shaughnessey i Shemar Moore, a Idris Elba pojawi się jako Knuckles. Za kamerą powrócił Jeff Fowler, scenariusz przygotowali Pat Casey i Josh Miller, a stanowisko producenta wykonawczego zajął Tim Miller.

Światowa premiera w kinach została zaplanowana na 8 kwietnia 2022 roku.