Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Taika Waititi ambitnie o Love and Thunder

Czy nadchodzący „Thor: Love and Thunder” to dobry film? Jego twórca uważa, że będzie najlepszym filmem, jaki dotychczas powstał w ramach Kinowego Uniwersum Marvela.

Taika Waititi wraz z ekipą filmową, zbliża się do ukończenia prac na planie „Thor: Love and Thunder” i jest pewny jakości swojej pracy. W jednym z ostatnich wywiadów chwalił obsadę – zwłaszcza Chrisa Hemswortha i powiedział, że:

– To może być najlepszy film Marvela wszechczasów… Chris to zabawny facet, dobry przyjaciel, a także ktoś, z kim po prostu chcesz spędzać czas. Uważam, że to wszystko, czego można oczekiwać od superbohatera i głównego bohatera w swoim filmie.

Widowisko wyreżyseruje Taika Waititi (“Jojo Rabbit”), odpowiedzialny za sukces „Thor: Ragnarok”. W produkcji powróci Natalie Portman jako Jane, ale tym razem będzie też dzierżyć Mjolnir. Oprócz niej można spodziewać się także występu Tessy Thompson w roli Walkirii, która objęła funkcję władcy Asgardu. Natomiast Christian Bale w „Thor: Love and Thunder” sportretuje głównego złoczyńcę, Gorra, a ostatnio dowiedzieliśmy się, że Russell Crowe zagra postać Zeusa.

Premierę „Thor: Love and Thunder” zaplanowano na 6 maja 2022 roku.