Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Taika Waititi chce nakręcić film o Czarnej Wdowie

 

W jednym z ostatnich wywiadów reżyser najnowszego widowiska Marvela, „Thor: Ragnarok”, przyznał, że chciałby nakręcić solowy film Czarnej Wdowy w stylistyce komedii szpiegowskiej. Co Wy na to?

 

„Thor: Ragnarok” zbiera jak na razie same pozytywne oceny, zarówno od krytyków, jak i fanów komiksowych widowisk Marvela. Nie powinno więc dziwić, że pojawiają się pytania o przyszłe plany Waititiego. Czy chciałby zrobić jeszcze jeden film dla Marvela? W rozmowie z io9 twórca przyznał, że byłby zainteresowany reżyserią filmu o Czarnej Wdowie, jeśli studio zaoferowałoby mu taką możliwość:

Szczerze mówiąc, uważam, że mogę stworzyć coś wyjątkowego o każdym bohaterze Marvela. Bardzo chciałbym zająć się Black Widow, zaprezentować ją widzom w bardziej szalony, trochę zabawniejszy sposób, niż wszyscy mogliby oczekiwać. Zdaję sobie sprawę, że jej historia jest dosyć mroczna i ponura. Ale dlaczego nie moglibyśmy przedstawić tego w bardziej humorystycznej wersji? Myślę, że istnieje sposób, by każdego superbohatera ukazać w takim stylu. – podkreśla Taika Waititi.

Postać Natashy Romanoff w MCU kreuje od 2010 roku Scarlett Johansson. Fani już od dawna upominają się u Marvela o solowy film poświęcony tej bohaterce. Myślicie, że przy zainteresowaniu Waititiego studio spojrzy na ten pomysł łaskawszym okiem? Chcielibyście zobaczyć komedię szpiegowską z Czarną Wdową w roli głównej?