Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Tak ćwiczą aktorzy ze Snake Eyes

Studio Paramount Pictures udostępniło zakulisowe wideo z wyczekiwanego widowiska pt. „Snake Eyes”. W krótkim materiale możemy zobaczyć jaki trening musieli przejść aktorzy wcielający się w bohaterów jednostki G.I. Joe.

Gwiazdami „Snake Eyes” są Henry Golding i Andrew Koji. Aktorzy we wspomnianym materiale zdradzili w jak intensywnych treningach musieli brać udział, by sportretować swoich bohaterów. Ćwiczenia fizyczne to nie wszytsko – aktorzy uczyli się posługiwać bronią białą i palną pod czujnym okiem Kenjiego Tanigaki – współreżysera obrazu, który odpowiada też za sceny akcji.

„Snake Eyes” („Snake Eyes: G.I. Joe Origins”) jest spin-offem cyklu „G.I. Joe”. Obraz skupi się na genezie tytułowego bohatera. W obsadzie widowiska znaleźli się Úrsula Corberó, Samara Weaving, Haruka Abe, IkoUwais, Andrew Koij i Maynard Bagang oraz Henry Golding w tytułowej roli.

Za kamerą „Snake Eyes” stanął Robert Schwentke, a fabułę rozpisał Evan Spiliotopoulous. Premiera obrazu w USA została zaplanowana na 23 lipca 2021 roku.