Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Teaser Pięknej i Bestii z Emmą Watson bije rekordy odsłon!

 

Pierwsza zapowiedź produkcji od Disneya pobiła rekord wyświetleń poprzedniego hitu wytwórni – „Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy”. Premiera aktorskiej wersji „Pięknej i Bestii” została zaplanowana na 2017 rok, a pierwszy zwiastun filmu bije rekordy popularności!

Przez pierwsze 24 godziny po udostępnieniu w sieci zapowiedzi „Przebudzenia Mocy”, materiał został wyświetlony na Youtube ponad 88 milionów razy! Wydawać by się mogło, ze ciężko będzie dorównać takiemu wynikowi. Superprodukcje ze stajni Marvela, jak „Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów” z wynikiem 61 mln czy „Avengers: Czas Ultrona” z 31 mln wyświetleń, nawet nie zbliżyły się do rekordu „Gwiezdnych Wojen”.

Jak się jednak okazuje, teaser „Pięknej i Bestii”, zatytułowany „Be Our Guest”, został wyświetlony już ponad 91 mln razy! Disney kolejny raz może być spokojny o zyski z zapowiedzianej produkcji. Taka popularność zwiastuna, gwarantuje ogromne zainteresowanie premierą filmu.

„Piękną i Bestię” wyreżyserował Bill Condon, a scenariusz napisali Evan Spiliotopoulos i Stephen Chbosky.

W rolę Belli wciela się oczywiście Emma Watson! Bestię zagra Dan Stevens, a nie zabraknie tu również Iana McKellena w roli Cogswortha. Obok nich wystąpią również Luke Evans (Gaston), Ewan McGregor (Lumiere), Gugu Mbatha-Raw (Plumette), Stanley Tucci (Cadenza) oraz Emma Thompson (Pani Potts).

Premiera filmu przewidziana jest na marzec 2017 roku, a poniżej dla przypomnienia pierwsza oficjalna zapowiedź „Pięknej i Bestii”.