Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Teenage Mutant Ninja Turtles 2 i zupełnie nowy Casey Jones

W filmie Wojownicze żółwie ninja 2 pojawi się postać Caseya Jonesa, którego zagra Stephen Amell. W ostatnim czasie aktor zdradził jak będzie wyglądać Casey Jones w jego wydaniu.

Stephen Amell („Arrow”, „The Flash”, „Tajemnica Syriusza: Polowanie”) ujawnił, że jego wersja bohatera będzie znacząco odbiegać od tej zaprezentowanej w komiksach i dotychczasowych filmach i serialach.

„To nie będzie Casey Jones, którego znają wasi rodzice ani Casey Jones, którego możecie pamiętać ze swojej młodości” podkreślił aktor.

„Wynika to z faktu, że tym razem spotykamy go na innym etapie rozwoju. To nie jest ten bohater, którego uwielbiają i kochają fani. Tym razem to normalny facet, który pracuje i mieszka w Nowym Jorku, a jego pasją jest hokej.

Dopiero kiedy jego życie zaczyna się sypać, ucieka do tego, co przeważnie robią w takich sytuacjach praworządni obywatele. Jednak zostaje wyśmiany, upokorzony i zlekceważony. Nie ma więc innego wyjścia niż wziąć sprawy w swoje ręce” wyjaśnił Amell.

Postać Caseya Jonesa to nie jedyny nowy bohater w drugiej części „Wojowniczych żółwi ninja”.

W produkcji pojawią się inne nowe twarze. Zobaczymy m.in. Bebopa, Rocksteady’ego i Baxtera Stockmana. Ponad to coraz częściej słychać plotki o pojawieniu się Kranga.

Reżyserią produkcji zajął się Dave Green na podstwie scenariusza przygotowanego przez Josha Appelbauma i André Nemeca. Światowa premiera zaplanowana jest na 1 czerwca 2016.