Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Telewizyjna zapowiedź kolejnej części Jasona Bourne’a

 

To, czy Matt Damon powróci do jednej ze swoich najsłynniejszych ról, czyli Jasona Bourne’a, pozostawało bez odpowiedzi przez wiele lat, jednak w końcu Paul Greengrass podjął oficjalną decyzję i potwierdził sequel, w którym Damon oczywiście miał się pojawić. Wszystko poszło zgodnie z planem, ponieważ już niedługo będziemy mieli okazję zobaczyć efekt końcowy.

U boku Damona zobaczymy aktorów takich jak Tommy Lee Jones, Alicia Vikander, Vicent Cassel i Ato Essandoh. Do roli Nicky Parsons powraca Julia Stiles. Dodatkowo pojawił się spot telewizyjny, który zdradza kilka faktów z fabuły filmu – nie przegapcie sceny z Nicky – przetrwa, czy nie? Być może ma to na celu tylko rozstrojenie publiczności – taka potencjalna scena śmierci zawsze w taki czy inny sposób porusza widza. Czy można to uznać za spoiler?

Premiera filmu w reżyserii Paula Greengrassa już 29 lipca! Producentami zostali Jeffrey Weiner z Captivate Entertainment oraz Greengrass, Damon, Gregory Goodman oraz Ben Smith. Scenariusz napisali Christopher Rouse i oczywiście Greengrass w oparciu o historię Roberta Ludluma.