Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Telewizyjna zapowiedź sequela Czarownicy

Wytwórnia Walt Disney zaprezentowała w sieci nowy spot telewizyjny promujący baśniowe widowisko „Maleficent: Mistress Of Evil” z Angeliną Jolie w roli głównej.

Film „Czarownica 2”, w którym główne role należą do Angeliny Jolie (tytułowa Czarownica), Elle Fanning (Aurora) i Michelle Pfeiffer (Królowa Ingrith) doczekał się nowego spotu. Materiał do obejrzenia poniżej:

Za kamerą „Czarownicy 2” stanął Joachim Rønning, a scenariusz produkcji napisali wspólnie Jez Butterworth i Linda Woolverton. Obok wspomnianych wcześniej gwiazd w obsadzie widowiska znaleźli się także: Chiwetel Ejiofor, Ed Skrein, Harris Dickinson, Robert Lindsay oraz Jenn Murray.

Oficjalny opis widowiska:

Akcja filmu rozpoczyna się kilka lat po wydarzeniach „Czarownicy” Już wiemy co utwardziło serce słynnej negatywnej bohaterki Disneya i sprawiło, że rzuciła przekleństwo na maleńką księżniczkę Aurorę. Tym razem zagłębimy się w relacje między Diaboliną i Aurorą, które będą zawierać nowe sojusze oraz staną w obliczu silnych przeciwników w walce o ocalenie wrzosowisk oraz żyjących na nich magicznych stworzeń.

Produkcja „Maleficent: Mistress Of Evil” zadebiutuje w kinach 18 października 2019 roku.