Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Telewizyjne zapowiedzi kontynuacji Wojowniczych Żółwi Ninja

 

Wojownicze Żółwie Ninja znowu w akcji! Kultowi bohaterowie powrócą w najnowszym filmie „Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows” już 3 czerwca! Postacie te zyskały ogromną popularność w latach 90-tych, a sequel filmowych przygód Żółwi z 2014 roku, ma nas ponownie przenieść do ich świata, w sposób, jakiego jeszcze nie widzieliśmy!

Aby zasiać w potencjalnych widzach nutkę ciekawości, w tym tygodniu pojawiły się pierwsze spoty telewizyjne promujące film. Możemy w nich ponownie zobaczyć Kranga w cybernetycznym stroju, który był pokazany już wcześniej w tym roku. Podczas gdy jedna z jego metalicznych kończyn chwyta Donatello lub Leonardo, możemy zobaczyć jego mięsiste ciało. Dodatkowo wydaje się, że jest w posiadaniu jakiegoś świecącego, fioletowego śluzu, który prawdopodobnie zasila cały strój.

Jest to kontynuacja hitu kinowego z 2014 roku, a Donatello, Michaelangelo, Raphael i Splinter ponownie będą musieli zmierzyć się z ogromnym niebezpieczeństwem. Film na podstawie scenariusza Josha Appelbauma i Andre Nemeca reżyseruje Dave Green. Wśród obsady zobaczymy Alana Ritchsona, Noela Fishera, Pete’a Ploszka, Jeremy’ego Howarda, Megan Fox, Willa Arnetta, Williama Fichtnera oraz Stephena Amella.