Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Telewizyjny spot Civil War ze Spider-Manem!

W sieci pojawił się kolejny materiał promujący film „Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów”. Tym razem w tym spocie możemy zerknąć na debiutanta u Marvela – Spider-Mana (w tej roli Tom Holland).

Co raz bliżej do premiery trzeciego filmu z Kapitanem Ameryką w roli głównej. Akcja „Captain America: Civil War” rozpoczyna się w miejscu, gdzie skończył się „Czas Ultrona”, gdy Steve Rogers przewodzi nowemu zespołowi Avengersów w ich dalszych zmaganiach mających na celu ochronę ludzkości. Po kolejnej akcji Avengersów, w wyniku której dochodzi do pewnych szkód, wzrasta presja polityczna odnośnie utworzenia systemu odpowiedzialności i organu określającego, kiedy należy zgłosić się do zespołu po pomoc. Nowy status quo zaburza pracę Avengersów, którzy starają się chronić świat przed nowym, nikczemnym łotrem.

Wiadomo, że w filmie Tony Stark i Kapitan Ameryka wystąpią przeciwko sobie a ich konflikt podzieli Avengersów. Do drużyny Ameryki należeć będzie Hawkeye, Ant-Man, Sharon Carter, Falcon oraz Zimowy Żołnierz. Po stronie Iron Mana staną War Machine, Czarna Wdowa, Czarna Pantera i Vision.

Premiera obrazu zaplanowana została na 6 maja.