Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Thanos powróci w Eternals?

W mediach pojawiła się informacja, że mamy ponownie spotkać się z Szalonym Tytanem, a to dzięki widowisku „Eternals”.

Thanos, Szalony Tytan, największy złoczyńca w MCU ma powrócić na wielki ekran jeszcze w tym roku. Wieści te potwierdził Jim Starlin, amerykański scenarzysta i komiksiarz, który stworzył postać Thanosa. Występ gościnny, który miał być niespodzianką dla fanów od Marvela, zdradził podczas podcastu PhaseZero.

W listopadzie na ekrany kin ma wejść widowisko „Eternals”, które zostało oparte na cyklu stworzonym przez Jacka Kirby’ego w 1976 roku. Tytułowi Eternals to jedna z dwóch ras ludzi stworzona przez Celestials. Byli oni strażnikami inteligentnego życia na Ziemi i dla zwykłych śmiertelników – bogami. Drugą rasą stworzoną przez Celestials byli ich Deviants. Thanos był potomkiem dwojga Przedwiecznych, Alarsa i Sui-San, a jego bratem był Starfox. Niewykluczone, że w filmie zobaczymy Thanosa w czasach jego młodości, zanim stał się Szalonym Tytanem – tyranem i ludobójcą.
Jak na razie Marvel nie potwierdził oficjalnie gościnnego wystęu Thanosa w „Eternals”. Reżyserką widowiska jest Chloé Zhao („Jeździec”, „Nomadland”), a gwiazdami m.in. Angelina Jolie, Salma Hayek i Kit Harington.

Premiera jest wstępnie zaplanowana na 5 listopada, poniżej prezentujemy oficjalny opis filmu:

„The Eternals” opowiada o nowej w Uniwersum Marvela grupie superbohaterów. To kosmici, którzy w tajemnicy żyją na Ziemi od tysięcy lat. Po zdarzeniach przedstawionych w filmie „Avengers. Koniec gry” muszą jednak wyjść z ukrycia. Nieoczekiwana tragedia skłania ich do tego, by przeciwstawić się najstarszym wrogom ludzkości.