Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

The Amazing Spider-Man – Pierwszy Trailer!

Pojawił się pierwszy, oficjalny zwiastun nowego filmu opartego na komiksie Marvela pt. The Amazing Spider-Man w reżyserii Marca Webba.

Andrew Garfield wciela się w rolę Petera Parkera w czwartym filmie będącym restartem serii. Parker po tym, jak zostaje ukąszony przez nieznany gatunek pająka, staje się superbohaterem, używającym swoich nowy mocy do walki z przestępczością.

Niedawno Marc Webb wypowiedział się także o swojej wizji na przygody Spider-Mana. Przede wszystkim ton ma być bardziej realsityczny niż w filmach Raimiego. Webb wszystkie sceny akcji kręci z udziałem kaskaderów, wszystko musi być realne i fizyczne, z jak najmniejszą ingerencją komputera. Oczywiście reżyser jest świadomy, że to film o superbohaterze, więc obecności komputera nie da się kompletnie wyłączyć. Nowe przygody mają być głównie oparte na serii komiksów Ultimate.

W filmie, którego premiera zaplanowana jest na 3 lipca 2012 roku, zagrają również Emma Stone, Rhys Ifans, Martin Sheen, Denis Leary, Campbell Scott, Julianne Nicholson, Irrfan Khan, Annie Parisse i Chris Zylka.

 

{youtube}6vR0vFjGmd0{/youtube}