Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

The Batman | Fragment soundtracku do posłuchania

Już za miesiąc do kin trafi najnowsze widowisko oparte na komiksach DC – „The Batman” w reżyserii Matta Reevesa, a w sieci pojawił się nowy materiał promocyjny. Możemy posłuchać utworu „The Riddler” komponowanego przez Michaela Giacchino.

Wszyscy wyczekujemy z niecierpliwością na premierę „The Batman”. W roli Mrocznego Rycerza/ Bruce’a Wayne’a zadebiutuje Robert Pattison, a obok niego na ekranie pojawią się też: Andy Serkis jako Alfred, Jeffrey Wright jako Gordon, John Zoë Kravitz jako Selina Kyle, Turturro jako Carmine Falcone, Colin Farrell jako Oswald Cobblepot/Pingwin oraz Paul Dano jako Człowiek Zagadka.

Twórcy widowiska udostępnili nowy materiał promocyjny. Możemy posłuchać utworu skomponowanego właśnie dla postaci Człowieka Zagadki:

Za kamerą stanął Matt Reeves, który wspólnie z Mattsonem Tomlinem przygotował scenariusz widowiska. Premiera „The Batman” została zaplanowana na 4 marca 2022 roku. Tego samego dnia film pojawi się w ofercie HBO Max. Potwierdzono też czas trwania filmu – są to 2 godziny 55 minut, z czego 8 minut to napisy końcowe.