Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

The Batman i sequel Legionu samobójców z datami premier!

Wytwórnia Warner Bros. zapowiedziała trzy premiery z Kinowego uniwersum DC na 2021 rok. Zyskaliśmy też potwierdzenie, że Ben Affleck nie zagra w „The Batman”.

„DC Super Pets”, „The Batman” oraz „The Suicide Squad” zawitają do kin w 2021 roku, odpowiednio 21 maja, 25 czerwca i 6 sierpnia.

„DC Super Pets” będzie animacją opowiadającą o przygodach zwierząt obdarzonych supermocami, m.in.psów Krypto i Ace’a oraz kota Streaky’ego. Reżyserię filmu powierzono Jaredowi Sternowi i Samowi Levine.

W „The Batman” zobaczymy młodsze wcielenie Mrocznego Rycerza. Autorem scenariusza i reżyserem jest Matt Reeves. Obecnie wytwórnia poszukuje aktora, który mógłby wcielić się w tytułową postać obrońcy Gotham.

Natomiast 6 sierpnia 2021 roku w kinach zagości kolejna odsłona „Legionu samobójców”. Film „The Suicide Squad” nie będzie bezpośrednią kontynuacją filmu z 2016 roku. Scenariusz przygotował James Gunn, któremu najprawdopodobniej studio powierzy reżyserię filmu. Gunn zapowiedział znaczne zmiany w składzie ekranowej drużyny. Możliwe, że sequel zostanie utrzymany w klimacie podobnym do „Strażników Galaktyki”.