Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

The Flash | Antagoniści Człowieka ze stali w filmie


Michael Shannon i Antje Traue stali się oficjalnie częścią obsady filmu „The Flash”. Aktorzy kolejno powrócą do ról Generała Zoda i Faory z „Człowieka ze stali”.

Na razie nie wiadomo, w jaki sposób ma wpłynąć to na uniwersum i to, o czym będzie opowiadać fabuła widowiska. Nigdzie nie wspomniano także, że będzie to odnosić się w jakikolwiek sposób do postaci Supermana, ani ewentualnego powrotu Henry’ego Cavilla do tej roli. W „The Flash” swoje cameo ma mieć bowiem Batman.

W głównego bohatera Barry’ego Allena wcieli się ponownie Ezra Miller, a jego matkę – Norę Allen, sportretuje Maribel Verdu („Labirynt Fauna”). Z udziału w filmie zrezygnował Billy Crudup, wcielający się w postać Henry’ego Allena, ojca Barry’ego. Zastąpi go Ron Livingston („Piąta fala”).

Widowisko powstanie w oparciu o komiks „Flashpoint”, który jest jednym z największych crossoverów DC. Główny bohater budzi się w zupełnie nowym świecie, gdzie Liga Sprawiedliwości nie istnieje, Batman i Cyborg bezlitośnie zwalczają przestępczość, a Aquaman i Wonder Woman toczą katastrofalną dla Europy wojnę. Właśnie w takiej rzeczywistości musi odnaleźć się Barry Allen, nadal pamiętający swoje poprzednie życie i świat.

Premiera „The Flash” została zaplanowana na 4 listopada 2022 roku.


Źródło: collider.com