Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

The Flash nie trafi do dystrybucji? | Warner Bors. rozważa skasowanie widowiska

W związku z kontrowersjami wokół gwiazdy filmu – Ezry Millera, który wciela się w tytułową postać, wytwórnia zastanawia się czy wypuścić „The Flash” do kin. Aktor w ostatnich miesiącach ma nieustanne problemy z prawem, a to nie przysłużyło się też wartemu ponad 200 mln dolarów widowisku.

Warner Bros. w skrajnej sytuacji rozważa skasowanie filmu. Jednak ostateczna decyzja jeszcze nie została podjęta. Jak donosi portal The Hollywood Reporter, wytwórnia ma trzy opcje postępowania z „The Flash”, a wszystko w rękach Ezry Millera i tego czy wywoła kolejne skandale.

Pierwsza opcja zakłada polepszenie wizerunku aktora. Warner Bros. liczy, że Miller uda się na terapię i później wyjaśni swoje sprawy z wytwórnią. Wówczas film ma szanse planowo trafić na ekrany kin – w czerwcu 2023 roku. Ezra Miller będzie mógł wtedy wziąć udział w kampanii promocyjnej filmu, a nawet spotykać się z dziennikarzami. Takie rozwiązanie popiera również matka aktora.

Mniej optymistyczne są kolejne dwie strategie. W przypadku braku poprawy lub nawet pogorszeniu zachowania aktora, widowisko wejdzie do kin w czerwcu, ale Miller nie będzie częścią kampanii promocyjnej. W przyszłości, jeśli studio chciałoby zrobić kolejny film o Flashu, to superbohatera zagra już inny aktor

Ostatnia opcja zakłada tak drastyczne kontrowersje prawne wokół osoby Ezry Millera, że wejście „The Flash” do kin wywołałoby więcej szkód niż pożytku. Dla ratowania wizerunku marki Warner Bors. poświęci 200 milionowy budżet i skasuje projekt. Widowisko „The Flash” z Ezrą Millerem trafi do kosza.