Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

The Flash – zdjęcie z nowym kostiumem

W Wielkiej Brytanii właśnie kręcone są zdjęcia do filmu „The Flash”, a reżyser obrazu Andy Muschietti podzielił się na Instagramie zakulisową fotografią przedstawiającą fragment ulepszonego kostiumu tytułowego bohatera.

Co ciekawe, w sieci pojawiła się pogłoska o tym, że Grant Gustin pojawi się w filmie. Aktor wcielił się we Flasha w telewizyjnym serialu i, o ile plotka okaże się prawdziwa, prawdopodobnie jego pojawienie się w produkcji będzie związana z czasoprzestrzennym paradoksem spowodowanym przez Flasha z DCEU.

W głównego bohatera Barry’ego Allena wcieli się ponownie Ezra Miller, a jego matkę – Norę Allen, sportretuje Maribel Verdu („Labirynt Fauna”). Z udziału w filmie zrezygnował Billy Crudup, wcielający się w postać Henry’ego Allena, ojca Barry’ego. Zastąpi go Ron Livingston („Piąta fala”).

Widowisko powstanie w oparciu o komiks „Flashpoint”, który jest jednym z największych crossoverów DC. Główny bohater budzi się w zupełnie nowym świecie, gdzie Liga Sprawiedliwości nie istnieje, Batman i Cyborg bezlitośnie zwalczają przestępczość, a Aquaman i Wonder Woman toczą katastrofalną dla Europy wojnę. Właśnie w takiej rzeczywistości musi odnaleźć się Barry Allen, nadal pamiętający swoje poprzednie życie i świat.

Premiera „The Flash” została zaplanowana na 4 listopada 2022 roku.