Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

The Last Airbender: Legend of Korra – pierwszy zwiastun!

Stacja Nickelodeon opublikowała nowy zwiastun animacji „The Last Airbender: Legend of Korra”, który jest kontynuacją jednego z najpopularniejszych seriali animowanych w historii telewizji.

Nowy serial nosi tytuł „The Last Airbender: Legend of Korra”. Akcja rozgrywa się 70 lat po pierwszym serialu i opowiada historię kolejnego Awatara – buntowniczej i nieustraszonej dziewczyny z południowego plemienia wody. Znając już trzy z czterech elementów (Ziemia, Woda i Ogień), Korra chce posiąść ostatni z nich – Powietrze. Jej wyprawa doprowadza ją do centrum jej świata – Miasta Republiki – metropolii wypełnionej technologią maszynową. Korra odkrywa, że miasto jest spowite przestępczością i nadciągającą rewolucją, która może je zniszczyć. Pod okiem syna Aanga, Tenzina, Korra uczy się elementu Powietrza, jednocześnie radząc sobie z nadciągającym zagrożeniem.  

Towarzyszami Korry będą Mako – szalona postać podobna trochę do Zuko oraz jego brat Bolen, który zachowuje się trochę głupkowato. Korra podróżuje na niedźwiedziu polarnym imieniem Naga. Przeciwnikami Korry będą członkowie rewolucji – zamaskowani ludzi, nie lubiący władców elementów, którzy zwą się „Chi-Blockers”. Mają na celu wyeliminowanie Korry, która stoi na ich drodze do osiągnięcia sukcesu.

Głosy postaciom użyczają Janet Varney, Kiernan Shipka, Daniel Dae Kim, David Faustino, Seychelle Gabriel, Lance Henriksen, P.J. Byrne i J.K. Simmons. Za serial odpowiadają ci sami ludzie, co tworzyli „Awatara: Legendę Aanga”.

 

{youtube}-1ftJQmyv5E{/youtube}