Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

The Wolverine 3 oficjalnie z kategorią R

Kilka miesięcy temu pojawiły się plotki, że „The Wolverine 3” będzie kręcony w taki sposób, że zostanie zaklasyfikowany do kategorii filmów R. Jednak bynajmniej nie wynikało to z sukcesu „Deadpoola”. Ta decyzja była od tego niezależna.

Niedawno producent Simon Kinberg udzielił kolejnego wywiadu i potwierdził, że kolejna przygoda Hugh Jackmana faktycznie będzie R-rated. Przyznał również, że zdjęcia już trwają i Ci, którzy twierdzili, że historia opierać się będzie o „Old Man Logan” nie mylili się. Jednak Kinberg nie ujawnił informacji dotyczących profesora Xaviera, mimo że został o niego zapytany:

Nie jestem pewien, czy mogę o tym mówić. Zgodzę się z Wami, że chodziły plotki o tym, że Patrick Stewart ma być częścią tego filmu. Akcja rozgrywa się w przyszłości, i tak jak było donoszone, będzie to film kategorii R. Jest przemoc, to w pewien sposób klimat westernu. To naprawdę fajny, nieco inny film.

Oficjalny tytuł filmu zapewne niedługo zostanie ogłoszony, tym czasem premierę zapowiedziano na 3 marca przyszłego roku.