Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

The Wolverine – nowe informacje

Portal ComicBookMovie dowiedział się ze swoich rzetelnych źródeł, jak będzie wyglądać pierwsza wybuchowa scena „The Wolverine”. Wygląda na to, że film będzie oparty na dwóch różnych komiksach. Uwaga na ewentualne spoilery!

Pierwotnie informowaliśmy, że „The Wolverine” inspirowany jest komiksem „Japan Saga” Franka Millera. Teraz dowiadujemy się, że twórcy czerpią także z „Wolverine: Logan” Briana K. Vaughana.

Wygląda na to, że otwierająca scena filmu będzie związana z modelem japońskiego obozu jenieckiego z okresu II wojny światowej, który widzieliśmy na pierwszych zdjęciach z planu. W tej scenie dojdzie do wybuchu bomby atomowej. 

Pojawi się w tym miejscu znany superłotr z „Wolverine: Logan” – pułkownik Ethan Warren. Przebywał razem z Wolverinem w czasach II wojny światowej w japońskim obozie dla jeńców wojennych. Obaj są mutantami, których nie można zabić. W komiksie razem uciekają z obozu i natrafiają na Japonkę. Warren chce ją zabić, Logan uratować. W pewnym momencie zrzucają na nich bombę atomową, lecz obaj przeżyli.

 

 

wolverineW czasach teraźniejszych Warren jest płonącym szkieletem. Znajduje Wolverine’a w Japonii i go atakuje. Warren wyrywa serce Wolverine’a i zjada je, dzięki czemu odzyskuje wygląd człowieka. Logan jednak dalej walczy aż go zabija.

Źródła ComicBoomMovie potwierdzają, że będzie scena w czasach II wojny światowej, lecz już nie wiadomo, czy w teraźniejszości pojawi się Warren w zmienionej formie. Na tę chwilę pozostaje to w sferze spekulacji.

Poza Hugh Jackmanem w obsadzie są Will Yun Lee, Hiroyuki Sanada, Hal Yamanouchi, Tao Okamoto, Rila Fukushima i Svetlana Khodchenkova. Reżyseruje James Mangold.

wolverinve2

wolverine3