Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Thor: Ragnarok – nowe wieści z Comic Conu

Studio Marvel kontynuując wieloletnią tradycję również na tegorocznym Comic-Conie podrzuciło fanom wiele ciekawostek dotyczących najnowszych produkcji. Jedną z wielu omawianych był „Thor: Ragnarok”, do którego zdjęcia właśnie odbywają się w Australii.

Na początek: Kevin Feige wyjaśnił, że zdjęcia nie trwają jak dotąd długo, więc nie ma zbyt wielu ciekawostek czy efektów. Reżyser Taika Waititi nakręcił i zaprezentował krótki, humorystyczny dokument opowiadający o Thorze, który żyje w Australii z mężczyzną o imieniu Daryl Jacobsen – współdzielą małe mieszkanie, a Daryl ma problemy z odkurzaniem przez Mjolnira, który zawala mu podłogę. Dodatkowo w filmiku można było zobaczyć Thora, który jest wolontariuszem w podstawówce i prosi dzieci, by identyfikowały Avengersów z kiepskich szkiców.

Większość panelu tak naprawdę stanowiły szkice koncepcyjne i fragmenty pomysłów na prezentowaną historię. Najbardziej szokującym ujęciem mógł być Chris Hemsworth z bardzo krótkimi włosami i pomalowaną twarzą, tym razem bez znamiennego uzbrojenia. Dodatkowo pojawił się Loki, również w nieco innej wersji, a także Cate Blanchett w roli Hery.

Thor Loki

W obsadzie nowego „Thora” pojawią się: Idris Elba, Jaimie Alexander i Anthony Hopkins, a także Tessa Thompson, Karl Urban, Cate Blanchett i Jeff Goldblum.

„Thor: Ragnarok” zadebiutuje 28 lipca 2017.