Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Thor: Ragnarok wprowadzi elementy z Planet Hulk?

Parę lat temu pojawiła się plotka, że w filmie „Avengers: Czas Ultrona” zobaczymy, jak słynny zielony potwór, Hulk, zostaje wysłany w przestrzeń kosmiczną, ponieważ stanowi zbyt wielkie zagrożenie dla ludzkości. To oczywiście otwarło bramy do stworzenia osobnego filmu o tej postaci, który opierałby się o słynną historię „Planet Hulk”, jednak chwilowo nic więcej o tych planach nie wiadomo.

Mimo to okazuje się, że Hulk pojawi się w filmie „Thor: Ragnarok”. To może być pierwszy mix z historią, jaka ma zostać opowiedziana w „Planet Hulk”. To nic pewnego, ale podobno w pewnym momencie Thor ma się znaleźć na obcej planecie, gdzie na swojej drodze napotka właśnie Hulka! Thor ponoć będzie szukał potężnej broni, która uchroni Asgard przed zagładą – i być może również resztę wszechświata.

W roli Thora powraca nikt inny jak Chris Hemsworth, a u jego boku pojawią się: Jaimie Alexander, Tessa Thompson, Karl Urban oraz Cate Blanchett. Film w reżyserii Taika Waititi pojawi się w kinach 28 lipca 2017 roku.