Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Thriller fantasy Winchester od CBS

CBS Films ogłosiło, że Jason Clarke dołączył do obsady thrillera utrzymanego w klimacie fantasy – „Winchester”. Duchy, nawiedzona posiadłość i karabin Winchester – poznajcie szczegóły projektu poniżej.

Tak o angażu aktora wypowiadają się reżyserzy projektu Michael Spierig i Peter Spierig:

Jason Clarke to niesamowicie utalentowany aktor, nie możemy się już doczekać, jak zmierzy się z Dame Helen Mirren oraz z wieloma żądnymi zemsty duchami, które kręcą się wokół domu „Winchester”.

Obaj bracia Spierig pracowali nad tą historią wraz z Tomem Vaughanem. Film produkowany jest przez Tima McGhana z Blacklab Entertainent oraz Bretta Tomberlina z Imagination Design Works.

„Winchester” przedstawi historię Sary Winchester (Hellen Mirren), która jest święcie przekonana, że nawiedzają ją duchy ludzi zabitych przy pomocy karabinu Winchester. Po nagłej śmierci jej męża i dziecka, poświęca się budowie ogromnej rezydencji zaprojektowanej tak, aby trzymać złe duchy z daleka. Jednak kiedy sceptycznie nastawiony do duchów psychiatra z San Francisco, Eric Price (Jason Clarke), zostaje wysłany do jej posiadłości, aby ocenić stan zdrowia psychicznego Sary, okazuje się, że jej obsesja może być bardziej realna niż przypuszczał.