Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Tim Burton zajmie się Osobliwym domem pani Peregrine

Tim Burton zawsze potrafi zadziwić widzów! Kolejnym jego dziełem, które będziemy mieli okazję oglądać, będzie ekranizacja książki „Osobliwy dom pani Peregrine”. W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu!

Na pierwszym z nich widzimy Evę Green wcielającą się w rolę pani Peregrine oraz Asa Butterfielda, który gra postać Jacoba Portmana, szesnastoletniego chłopca nękanego przez koszmary wynikające z rodzinnej tragedii. Burton uważa, że Peregrine jest jak taka straszna Mary Poppins i posiada zdolność przemiany w ptaka.

Kolejne zdjęcie przedstawia Jake’a i Emmę (Ella Purnell). Pomiędzy tą dwójką rozwija się uczucie, a z czasem okazuje się, że we wcześniejszym życiu Emma miała szczególną więź z dziadkiem Jake’a.

Miss Peregrine Asa Butterfield 01A

Ostatnie zdjęcie jest po prostu nieziemskie! Przedstawia innych mieszkańców domu pani Peregrine. Od lewej Olive (Lauren McCrostie), Bronwyn (Pixie Davies), Millard (Cameron King), bliźniaki (Thomas and Joseph Odwell) oraz Emma.

Miss Peregrine 002C

Dziwaczne dzieci: to coś, z czym już miałem do czynienia i coś, co mnie interesowało. To dziwaczna rodzina. – mówi Burton.

peregrine

 

peregrine2