Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

To nie koniec Niezniszczalnych?

Czwarta część cyklu „Niezniszczalni” jednak może doczekać się realizacji! Najnowsze doniesienia wydają się potwierdzać, że zdjęcia na planie „The Expendables 4” rozpoczną się jeszcze w tym roku.

Wiadomością podzielił się z fanami Randy Couture, który pojawił się w poprzednich odsłonach cyklu. W wywiadzie w The Jenna Ben Show ujawnił, że dostał cynk od swojego agenta, który twierdzi, że trwają prace nad scenariuszem widowiska akcji. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to zdjęcia do filmu mają się rozpocząć na jesieni.

Aktor jednak ostudził entuzjazm fanów, przypominając, że nie pierwszy raz rozpoczęto prace nad scenariuszem „The Expendables 4”. Poprzednie skrypty odrzucono i film nie doczekał się do tej pory realizacji.

Prace nad czwórką przerwano w 2017 roku, po odejściu Sylvestra Stallone’a i zaraz po nim – Arnolda Schwarzeneggera. Rok później Stallone jednak zmienił zdanie i zdecydował się wystąpić w produkcji. Niestety, od tego czasu projekt nie ruszył z miejsca. Pozostaje czekać na oficjalne doniesienia ze strony wytwórni.