Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

To: Rozdział 2 zaprezentuje najbardziej krwawą scenę w historii kina!

Tak przynajmniej twierdzi jedna z gwiazd obsady filmu, Jessica Chastain. Aktorka była gościem programu The Tonight Show i zdradziła co nieco o kontynuacji horroru „To” prowadzącemu, Jimmy’emu Fallonowi.


„To: Rozdział 2” trafi do kin za kilka miesięcy. Zobaczymy jak dorośli członkowie Klubu Frajerów zmierzą się z Pennywise’m. Pierwsza część adaptacji powieści Stephena Kinga miała kilka scen, które wywołały dreszcze zgrozy u samego pisarza. Kontynuacja zapowiada się jeszcze bardziej przerażająco!

Może będę mieć przez to kłopoty, ale coś Wam powiem. To może być poniekąd spoiler. Kiedy byłam na planie zdjęciowym, ktoś podszedł do mnie i powiedział, że zaraz powstanie najkrwawszy moment w historii kina grozy. Następnego dnia musiałam doczyścić oczy ze sztucznej krwi!

– zdradziła w rozmowie Jessica Chastain. Fragment wywiadu dotyczący kontynuacji „To” zaczyna się od minuty 2:10:

W obsadzie „To: Rozdział 2” znaleźli się: James McAvoy, Jessica Chastain, Jay Ryan, Bill Hader, Andy Bean, Isaiah Mustafa oraz James Ransone. Zobaczymy także aktorów z pierwszego filmu. Bill Skarsgård powróci w roli demonicznego Pennywise’a.

Oficjalny opis produkcji:

Zło wkrada się do miasteczka Derry położonego w stanie Maine co 27 lat. „To: Rozdział 2” ponownie gromadzi znanych nam z części pierwszej, dorosłych już bohaterów, którzy spotykają się prawie trzydzieści lat po wydarzeniach przedstawionych w filmie „To”.

Premiera filmu została zaplanowana na 6 września 2019 roku.