Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Todd Philips chwali się Jokerem

Reżyser nadchodzącego widowiska od Warner Bros. pt. “Joker”, udostępnił w na swoim Instagramie nowe zdjęcie tytułowego bohatera. Na fotografii widzimy, jak przyszły Joker nakłada sceniczny makijaż.


W „Jokerze” w reżyserii Todda Phillipsa wystąpią, w roli tytułowej – Joaquin Phoenix, a obok niego pojawią się Zazie Beetz (Sophie Dumond), Robert De Niro, Frances Conroy, Marc Maron oraz Brett Cullen w roli Thomasa Wayne’a.

Oficjalny opis produkcji:

Historia jednego z cieszących się najgorszą sławą superprzestępców uniwersum DC — Jokera. Przedstawiony przez Phillipsa obraz śledzi losy kultowego czarnego charakteru, człowieka zepchniętego na margines. To nie tylko kontrowersyjne studium postaci, ale także opowieść ku przestrodze w szerszym kontekście.

W filmie zobaczymy również młodego Bruce’a Wayne’a i Alfreda Pennywortha, a zagrają ich odpowiednio: Dante Pereira-Olson („Nigdy cię tu nie było”, „Happy!”) i Douglas Hodge („Dom grozy”, „Nocny recepcjonista”). Angaż do roli ojca Bruce’a Wayne’a, Thomasa, otrzymał Brett Cullen.

Premiera filmu już tej jesieni, a dokładniej 4 października 2019 roku.

View this post on Instagram

Finishing touches.

A post shared by Todd Phillips (@toddphillips1) on