Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Tom Holland nie zna szczegółów Avengers: Infinity War

Młody aktor, wcielający się w MCU w postać Spider-Mana, zdradził, że zapowiedziany na przyszły rok „Infinity War” będzie największym filmem w historii kina. Holland promuje obecnie swoje solowe widowisko, „Spider-Man: Homecoming”, ale zdążył już też nakręcić sceny do „Avengers: Infinity War”. I chociaż był na planie widowiska, to nie wie właściwie jaka będzie fabuła produkcji.

Aktor jest obecnie w trasie promocyjnej „Spider-Man: Homecoming”, ale nie uniknął pytań o kolejną superprodukcję należącą do Marvel Cinematic Unverse, w której będzie miał swój udział – „Avengers: Infinity War”. Tom Holland nakręcił już sceny do superprodukcji i oto co mógł zdradzić fanom:

To będzie największa produkcja w historii kina. Uwierzcie mi, nikt nie jest gotowy na ten film. Nic nie wiem na temat tego, o czym dokładnie będzie. Wiem jedynie, kto jest głównym złoczyńcą. I to wszystko. Nie chcą udostępnić mi skryptu do przeczytania, bo jestem dość kiepski w utrzymywaniu tajemnic. – żartobliwie odpowiedział aktor na pytanie o fabułę „Avengers: Infinity War”.

Premiera „Avengers: Infinity War” została zaplanowana na 25 kwietnia 2018 roku.