Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Tomasz Kot powodem rezygnacji Boyle’a z 25. Bonda?

 

Wczoraj informowaliśmy Was, że Danny Boyle zrezygnował ze stanowiska reżysera 25. części przygód Jamesa Bonda. Dziś poznaliśmy więcej szczegółów na temat produkcji i decyzji filmowca.

Polski aktor Tomasz Kot brał udział w castingu do roli złoczyńcy i głównego przeciwnika Agenta 007 w nadchodzącym filmie. Podobno jego angażowi sprzeciwiał się Danny Boyle i sam Daniel Craig.

Poniżej możecie zapoznać się z oficjalnym stanowiskiem Tomasza Kota, jakie znalazło się na Facebook:

Odnosząc się do doniesień medialnych dotyczących napięć na linii Danny Boyle – Daniel Craig, które miałyby być konsekwencją różnych wizji artystycznych obu Panów, i które miałyby dotyczyć ewentualnego udziału Pana Tomasza Kota w najnowszym „Jamesie Bondzie”, pragniemy stwierdzić, że nie dysponujemy żadną wiedzą na ten temat i nie wiemy co obu Panów poróżniło. Natomiast prawdą jest, że Tomasz Kot został poproszony przez reżysera o przygotowanie kilku scen, w których interpretował ostatnie role czarnych charakterów, co zrobił z wielką przyjemnością. Kwestie obsadowe leżą wyłącznie po stronie producentów oraz reżysera. Nie otrzymaliśmy żadnego oficjalnego stanowiska wyżej wymienionych podmiotów, wobec czego nie możemy odnosić się do informacji uzyskanych wyłącznie za pośrednictwem przekazów medialnych. –czytamy w oświadczeniu podpisanym przez aktora i Lucynę Kobierzycką.