Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Top Gun: Maverick | Nowe zdjęcie promujące widowisko


W sieci pojawiło się najnowsze zdjęcie prezentujące Petea „Mavericka” Mitchella (Tom Cruise) z drużyną rekrutów . Zdjęcie możemy podziwiać dzięki USA Today i gwieździe widowiska – Cruise’owi.

Oficjalny opis filmu „Top Gun: Maverick”:

Po ponad 30 latach w służbie amerykańskiej marynarki wojennej Pete „Maverick” Mitchell (Tom Cruise) jest tam, gdzie powinien być – na szczycie. Jest mistrzowskim pilotem, testującym najnowocześniejsze maszyny.
Kiedy staje na czele pilockiej spec-grupy szkolącej jej uczestników do udziału w misji, jakiej dotąd nie było, przychodzi mu spotkać się z porucznikiem Bradleyem Bradshawem (Miles Teller) o kryptonimie „Rooster”, synem jego przyjaciela oficera Nicka Bradshawa, kryptonim „Goose”, który przed laty zginął podczas jednej z misji. Maverick musi stawić czoła niepewnej przyszłości oraz duchom przeszłości. Mierzy się ze swymi lękami i demonami, czego kulminacją będzie ostateczne poświęcenie tych, którzy zostaną wybrani do misji.

Na zdjęciu widzimy jak Pete „Maverick” Mitchell (Cruise) prowadzi nową ekipę rekrutów Top Gun w składzie: Rooster, Phoenix i Hangman.

„Top Gun: Maverick” wyreżyserował Joseph Kosinski. W obsadzie z kolei znaleźli się Tom Cruise, Val Kilmer, Miles Teller, Jennifer Connelly, Monica Barbaro, Jay Ellis, Ed Harris, Jon Hamm i Lewis Pullman.

Premiera filmu przewidziana została 27 maja 2022 roku.