Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Total Film promuje Miłość i grom

Na okładkach najnowszego numeru magazynu Total Film znalazły się gwiazdy nadchodzącego widowiska MCU pt. „Thor: Miłość i grom” – Thor oraz Potężna Thor. Zobaczcie jak prezentują się Chris Hemsworth i Natalie Portman.

Co raz bliżej do premiery filmu „Thor: Miłość i grom”, który przedstawi nam nowy rozdział w historii Thora (Chris Hemsworth). Bóg piorunów połączy siły z Potężną Thor (Natalie Portman), by pokonać niszczycielskiego Gorra Bogobójcę (Christian Bale).

Oficjalny opis produkcji, której reżyserią zajął się Taika Waititi:

„Thor: Miłość i grom” wytwórni Marvel ukazuje Boga Piorunów w obliczu wyzwania, z jakim dotąd się nie zetknął – konieczności znalezienia wewnętrznego spokoju. Jednak na emeryturę nie pozwoli Thorowi przejść galaktyczny zabójca Gorr Rzeźnik Bóstw pragnący wymordować wszystkich bogów. Aby się mu przeciwstawić, Thor wzywa na pomoc Królewską Walkirię, Korga oraz swoją byłą, Jane Foster, która – ku jego zdziwieniu – posługuje się jego magicznym młotem, Mjolnirem, nie gorzej niż on sam. Razem wyruszają w pełną niebezpieczeństw kosmiczną podróż, by rozwiązać zagadkę zemsty Rzeźnika Bóstw i powstrzymać go, nim będzie za późno.

Gwiazdami obsady są Chris Hemsworth, Natalie Portman, Chris Pratt, Tessa Thompson, Russell Crowe, Christian Bale oraz Jaimie Alexander. Taika Waititi (“Jojo Rabbit”) zajął się reżyserią produkcji, a w opracowaniu scenariusza pomogła mu Jennifer Kaytin Robinson.

Polska premiera „Thor: Miłość i grom” została zaplanowana na 8 lipca 2022 roku.