Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Toy Story 4 dorówna poprzednim odsłonom?

Aktor, który udziela głosu jednemu z głównych bohaterów animacji – Buzzowi Astralowi – Tim Allen, zapowiedział, że 4. część “Toy story” będzie równie emocjonalna, jak poprzednie. Znów zapłaczemy?…

Trwają prace nad 4. częścią kultowej animacji Pixara – “Toy story”. Aktor Tim Allen zdradził ostatnio czego możemy się spodziewać po filmie:

Nie powinno być to dla nikogo zaskoczeniem… “Toy Story 3” sprawiło, że niejednemu dorosłemu ze wzruszenia podczas seansu “spociły się” oczy.

– I tym razem muszę oprzeć się wzruszeniu. Nie mogę dużo o tym mówić, ale to taka niesamowita historia! Emocjonalna, zabawna, wielka – muszę przyznać, że zaskoczył mnie scenariusz. Nie byłem w stanie spokojnie dotrzeć do finałowej sceny. Więcej nic nie mogę powiedzieć. Zobaczycie naprawdę świetne postacie, jednak kilka ze scen było naprawdę trudnym wyzwaniem. – zapowiedział Allen.

Fabułę „Toy Story 4” przygotowała wschodząca gwiazda Hollywood, Stephany Folsom. Reżyseruje Josh Cooley, który stworzył inną przebojową animację Pixara – “W głowie się nie mieści”. Premierę „Toy Story 4” zaplanowano na 21 czerwca 2019 roku.