Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Trailer filmu Łowca i królowa lodu: Emily Blunt ujeżdża niedźwiedzia polarnego

 

„Łowca i królowa lodu” wydaje się być jednocześnie prequelem i sequelem filmu „Królewna Śnieżka i Łowca” – to co musicie na pewno wiedzieć, to fakt, że dwie złe, związane z magią siostry wyruszają na wojnę z powodu szeregu magicznych zdarzeń. W obsadzie znaleźli się Chris Hemsworth, Charlize Theron, Jessica Chasten, i Emily Blunt (na niedźwiedziu polarnym!).

Poniżej oficjalny opis fabuły produkcji:

Nim królową Ravennę przeraziła rozkwitająca uroda Śnieżki i nadchodząca utrata władzy, Ravenna w ukryciu przyglądała się jak jej siostra Freya opuszcza Królestwo po bolesnej zdradzie, która złamała jej serce. Królowa Lodu Freya spędza lata w samotności tworząc legion śmiercionośnych wojowników, w którego zastępach znajdują się Łowca Eryk i wojowniczka Sara, którzy kierują się jedną zasadą: nigdy nie kochać. Kiedy Freya dowiaduje się o losach swej siostry, wzywa swoich zaufanych łowców, by sprowadzili Magiczne Zwierciadło.

Reżyserem filmu „Łowca i Królowa Lodu” jest Cedric Nicolas-Troyan, który pracował przy „Królewnie Śnieżce” jako spec od efektów specjalnych i reżyser drugiego planu. To jego reżyserski debiut.

Film wejdzie do kin 22 kwietnia.