Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Transformers 5 – nowe fakty na temat fabuły

Paramount Pictures ma nadzieję, że franczyzna „Transformers” stanie się bardziej zróżnicowaną kolekcją filmów niż MCU. Czy ich wizja się urzeczywistni? Tego jeszcze nie wiemy, ale wiemy, że ujawniono pewne fakty z fabuły filmy „Transformers 5”.

Mark Ryan jest aktorem podkładającym głos pod Jetfire w „Transformers: Revenge of the Fallen” oraz pod Lockdowna w „Transformers: Age of Extinction”. Ostatnio pojawił się na konwencie Wings and Wheels w UK I zdradził dwa możliwe kierunki fabuły.

„Transformers 5” będzie się skupiał na dwóch różnych historiach dziejących się równocześnie. Pierwsza z nich będzie dotyczyła Cade’a Yaegera, który musi współpracować z Dinobotami, aby uratować ziemię przez zbliżającym się zagrożeniem. Z pomocą przyjdzie kilka Autobotów, ale to nie one będą naszym głównym mechanicznym bohaterem.

Optimus Prime będzie nadal kontynuować swoją własną misję, która rozpoczęła się w „Age of Extinction”. Będzie poszukiwał swoich „twórców”, którzy wysłali Lockdowna na ziemię, aby go zniewolić. Będzie musiał odnaleźć Quintessons, rasę panów, którzy stworzyli Autoboty jako swoich robotników i Decepticony jako siłę militarną. Być może historia Prime’a skończy się na konfrontacji z Transformersem znanym jako Unicron – ostateczna siłą zła w uniwersum Transformersów, ucieleśnienie chaosu i zniszczenia.

Data premiery jeszcze nie jest znana.