Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Tron: Uprising pierwszy teaser

Pojawił się pierwszy zwiastun widowiskowego serialu animowanego pt. „Tron: Uprising” autorstwa scenarzystów filmu „Tron: Dziedzictwo” i „Losta”, Adama Horowitza i Edwarda Kitsisa.

Zwiastun prezentuje nam połączenie widowiskowej animacji komputerowej z tradycyjną – efekt prezentuje się zaskakujące dobrze.

Głos postaci podkładają: Elijah Wood, Emmanuelle Chriqui, Mandy Moore, Paul Reubens, Nate Corddry, Lance Henriksen i Bruce Boxleitner. Zwiastun pochodzi z wydania DVD/BD filmu „Tron: Dziedzictwo”.

Akcja rozgrywa się przed drugim filmem kinowym. Beck, młody program staje się przywódcą rewolucji w komputerowym świecie znanym jako Sieć. Jego misją jest uwolnienie domu i jego przyjaciół spod władzy złowieszczego CLU i jego prawej ręki, generała Teslera. Beck będzie szkolony przez samego Trona – największego wojownika w historii Sieci. Tron także będzie dla niego mentorem i przewodnikiem podczas przemiany z młodego, impulsywnego młodzieńca w mężnego i potężnego przywódcę. Beck przyjmuje tożsamość Trona i staje do walki z Teslerem i jego armią.

„Tron: Uprising” zadebiutuje na kanale Disneya latem 2012 roku. Produkcja ma być skierowana do widzów starszych, którzy są wielbicielami obu filmów kinowych.

 

{youtube}7HHwhOcA6Kw{/youtube}