Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Twórca Legionu Samobójców pojawi się w kinowym widowisku!

James Gunn potwierdził spostrzeżenia jednego z fanów, który ma materiale zakulisowym wypatrzył Johna Ostrandera, twórcę komiksowego „Suicide Squad”. Amerykański pisarz i scenarzysta komiksowy pojawi się w „The Suicide Squad”.

„Legion Samobójców” na ekranach kin pojawił się stosunkowo niedawno, jednak grupa zadebiutowała na kartach komiksów dużo wcześniej, bo w 1959 roku (20 lat po debiucie Mrocznego Rycerza).

John Ostrander współpracował z DC Comics m.in. przy Batmanie czy Catwoman, a także z Marvel Comics, pisząc teksty do X-Men, Quicksilvera, czy Punishera. W 1987 John Ostrander stworzył Suicide Squad, który jest dziś znany na całym świecie i napisał o nim aż kilkadziesiąt tytułów. I właśnie cameo pisarza zobaczymy w nadchodzącym „The Suicide Squad” w reżyserii Jamesa Gunna. Reżyser oficjalnie ogłosił to ostatnio na Twitterze, potwierdzając spostrzeżenia jednego z fanów:

 

John Ostrander

Podobno „The Suicide Squad” jest już gotowy i nie ma potrzeby kręcić dodatkowych zdjęć. Jeśli wszystko się ułoży zobaczymy go w kinach w 2021 roku.