Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Twórcy o Star Wars Detours

Seth Green i Matthew Senreich, znani z tworzenia serialu „Robot Chicken” kończą pracę nad nową animowaną produkcją osadzoną w świecie „Gwiezdnych Wojen” pt. „Star Wars Detours”. W ostatnim wywiadzie opowiedzieli więcej o animowanej komedii.

Zdradzają, że w odróżnieniu od „Robot Chicken” nie będzie tutaj formy montażu krótkich skeczy, lecz ma być to bardziej utrzymane w formie zwyczajnego sitcomu – jedna humorystyczna historia na jeden odcinek. Bohaterowie będą rozwijać się w trakcie serialu i zmieniać.Opowiedzieli, że pomimo braku obecności w zwiastunie, Luke Skywalker będzie odgrywać rolę w serialu. Będzie powiązany z wątkiem Obi-Wana Kenobiego. Twierdzą, że Obi-Wan nigdy nie wie, kiedy będzie odpowiednia pora, by podejść do Luke’a i wyjawić mu prawdę o jego przeznaczeniu. Każda jego próba będzie nieudana i bardzo humorystyczna, co zakończy się sztuczką Jedi na umyśle Luke’a, by ten o tym zapomniał.

Senreich i Green wyjawili także, że ich serial powinien spodobać się dorosłym fanom Sagi. Mówią, że jeśli świetnie bawili się przy „Robot Chicken” i odcinkach o „Gwiezdnych Wojnach”, tutaj również znajdą świetną rozrywkę.

Nieważne, jakiej dokonasz interpretacji „Gwiezdnych Wojen”, nawet jeśli pochodzi ona od osoby, która to stworzyła, zawsze będzie ktoś, komu się to nie spodoba. I to jest ok. Robimy serial tak dobrze, jak możemy i wszyscy kochamy „Gwiezdne Wojny” – zakończył Seth Green.

{youtube}-yRNXFhboBI{/youtube}