Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Tyrese Gibson zagra w Green Lantern Corps?

Tyrese Gibson, znany z filmów „Transformers” i „Szybcy i Wściekli”, nie ukrywa, że jest zainteresowany rolą w filmie „Green Lantern Corps”.

Aktor w rozmowie z Colliderem zdradził, że rozmawiał już z Warner Bros w tej sprawie i nie ukrywa, że jego daniem filmów o czarnoskórych bohaterach powinno być jak najwięcej.

„Odbyłem wiele spotkań z ludźmi z Warner Bros i musimy zaczekać na wyniki. Myślę, że powinno powstawać więcej projektów z czarnoskórymi bohaterami, choć oczywiście to nie moja jedyna motywacja. Myślę, że nadaję się idealnie do roli Zielonej Latarnii. Filmy, w których zagrałem, zarobiły ponad 6 miliardów dolarów, więc wiem, że moim fani chcieliby mnie zobaczyć w zielonym kostiumie. Bardzo chciałbym potwierdzić dzisiaj moją rolę w tym projekcie, ale niestety nie mogę. Sprawdzajcie kolejne doniesienia!” – powiedział Tyrese Gibson.

Póki co informacje o obsadzie nie zostały potwierdzone, ale wiele osób ma nadzieję, że w „Green LanternCorps” zagrają Chris Pratt (jako Hal Jordan) i Gibson (jako John Stewart). Premiera filmu została zaplanowana na 19 czerwca 2020 roku!