Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Ugly Dolls – zobaczcie galerię plakatów z bohaterami animacji!

Studio Illumination i Universal Pictures pracują nad animowaną produkcją bazującą na serii zabawek “Ugly Dolls”. Udostępniły dziś galerię oficjalnych plakatów promujących film.

Za reżyserię animacji “Paskudy. Uglydolls” odpowiada Kelly Asbury, a scenariusz napisały Erica Rivinoja oraz Vivian Wang na podstawie postaci stworzonych przez Davida Horvatha i Sun-min Kim.

W oryginale swoich głosów postaciom użyczą m.in. Kelly Clarkson, Nick Jonas, Janelle Monáe, Blake Shelton i Pitbull, a także Gabriel Iglesias, Emma Roberts, Blake Shelton oraz Leehom Wang.

Za dystrybucję animacji w Polsce odpowiada Monolith Films, który zaprezentował oficjalny opis animacji “Paskudy. Uglydolls”:

Niech żyją dziwni, inni i nietypowi! Jeśli nie mieścisz się w normach, to znaczy, że jesteś wyjątkowy, niezwykły, jedyny w swoim rodzaju. Zupełnie jak Paskudy – bohaterowie nowej komedii dla całej rodziny!

Komedia animowana, której bohaterami są postaci z nowej, rozchwytywanej linii zabawek.

Przebojowe piosenki w wykonaniu takich gwiazd jak Pitbull i Kelly Clarkson!

Paskudy są miłe, bystre i życzliwe, ale nietypowa uroda wyklucza je ze świata pięknych lalek, które mają nieść radość dzieciom. Pogodzone z losem wiodą spokojny żywot w położonej na uboczu mieścinie Uglyville. Dla małej zadziornej Moxy to jednak za mało.
Ona pragnie poznać świat i zrozumieć, dlaczego Paskudom nie dane jest trafiać do rąk dzieciaków. Razem z grupą przyjaciół przedostaje się do skostniałego, pełnego reguł miasta lalek idealnych. Wszystko tu jest eleganckie, symetryczne, ale zimne i pozbawione uroku.
Czy poczucie humoru i niespożyta energia Moxy może to zmienić i udowodnić, że nie trzeba być idealnym, by być wspaniałym?!
Czy Paskudy mają szansę spełnić swoje marzenie i nieść radość dzieciom? No raczej, bo przecież PASKUDNE JEST CUDNE!

Premiera filmu w polskich kinach została zaplanowana na 31 maja 2019 roku.

ugly 1

 

ugly 2

 

ugly 3

 

ugly 4

 

ugly 5

 

ugly 6

 

ugly poster