Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Ukończono prace na planie Pacific Rim 2

Z okazji końca zdjęć do „Pacific Rim 2: Uprising”, John Boyega podzielił się z fanami nową fotografią. Prace na planie trwały sześć miesięcy, a teraz rozpoczął się etap post-produkcji filmu. Premiera na początku przyszłego roku.

 

Reżyserią filmu dla Legendary zajmuje się Steven S. DeKnight, który również stworzył scenariusz widowiska we współpracy z Emily Carmichael, T.S. Nowlinem oraz Kirą Snyder. Szczegóły fabularne „Pacific Rim 2: Uprising” są jak na razie utrzymywane w tajemnicy.

Widomo jednak, że John Boyega gra Jake’a Pentecosta, syna Stackera Pentecosta (postać sportretowana przez Idrisa Elbę w pierwszym filmie) i (podobnie jak jego filmowy ojciec) pilota Jaegera. W filmie pojawi się też kilka innych znanych postaci, w tym: Mako Mori (Rinko Kikuchi), Gottlieb (Burn Gorman) i Newt (Charlie Day), ale tym razem postawiono na nowych bohaterów. Poza Boyegą w obsadzie znaleźli się Cailee Spaeny, Scott Eastwood, Tian Jing, Mackenyu i Jin Zhang.

Zdjęcia do „Pacific Rim 2: Uprising” zakończyły się w chińskim mieście Qingdao. Poniżej możecie zobaczyć zdjęcie udostępnione przez Boyegę. Premiera produkcji zaplanowana jest na 23 lutego 2018 roku.