Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Uncharted – powstanie, ale później

Według najnowszych informacji, Sony – mimo ciągnących się za produkcją niezgodności – wciąż ma w planach stworzenie filmu na bazie popularnej serii gier.

„Uncharted” ma ukazać się 5 marca 2021 roku, chociaż wielu powątpiewa, aby ta data była ostateczną. Szczególnie, że w przeciągu kilku miesięcy dowiadywaliśmy się o tym, że data ulegnie zmianie, że studio ma inne priorytety, a i widowisko nie ma szczęścia do reżyserów. Na razie nie wiadomo, kto stanie za sterem, ale plotki sugerują, że może to być Ruben Fleischer.

Film będzie adaptacją popularnej gry wideo i opowie o młodym Nathanie Drake’u, potomku sir Franciska Drake’a. Podobnie jak przodek, Nathan ma zamiar poświęcić życie odkryciom, poszukiwaniu skarbów i przeżywaniu przygód pod czujnym okiem Sully’ego.

W rolę Drake’a ma wcielić się Tom Holland („Spider-Man: Daleko od domu”), inne role na razie nie zostały obsadzone albo angaże nie zostały jeszcze publicznie ogłoszone. Nad scenariuszem pracowali natomiast Art Marcum („Transformers: Ostatni Rycerz”), Matt Holloway („Iron Man”) i Rafe Judkins („Agenci T.A.R.C.Z.Y.”).