Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Upiorne opowieści po zmroku – drugi zwiastun

W Sieci pojawił się drugi zwiastun nadchodzącego horroru „Upiorne opowieści po zmroku” w reżyserii André’a Øvredala na bazie pomysłu Guillermo del Toro, Dana Hagemana, Kevina Hagemana, Patricka Meltona i Marcusa Dunstana.

W obsadzie „Scary Stories to Tell in the Dark” pojawią się m.in. Zoe Margaret Colletti, Michael Garza, Austin Zajur, Gabriel Rush, Dean Norris, Gil Bellows, Lorraine Toussaint oraz Natalie Ganzhorn.

Przez dekady upiorna posiadłość rodziny Bellows rzucała ponury cień na okolicę. To właśnie tam, w domu położonym na obrzeżach miasta Mill Valley, młoda dziewczyna – Sarah opisała swoje pełne strasznych sekretów życie w tajemniczej księdze. Wkrótce opowieści z niej staną się przerażająco prawdziwe dla grupy przyjaciół, którzy trafią do opuszczonego domu Sarah.

Polska premiera obrazu została zaplanowana na 16 sierpnia.


Źródło: JoBlo Movie Trailers/YouTube

Opis polskiego dystrybutora:

Niektórzy ludzie wierzą, że jeśli powtarzamy pewne historie odpowiednio często, to stają się one prawdziwe… Przez dekady upiorna posiadłość rodziny Bellows rzucała ponury cień na okolicę. To właśnie tam, w domu położonym na obrzeżach miasta Mill Valley, młoda dziewczyna – Sarah opisała swoje pełne strasznych sekretów życie w tajemniczej księdze. Wkrótce opowieści z niej staną się przerażająco realne dla grupy przyjaciół, którzy po latach trafią do opuszczonego domu Sarah. Ignorując ostrzeżenia uwolnią oni złowrogą moc księgi i przebudzą do życia istoty z najgorszych koszmarów.