Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Usunięta scena z Thor: Mroczny świat zdradza, co zdarzy się w Thor: Love and Thunder?

Odkąd ujawniono, że Jane Foster powróci do MCU po ostatnim występie w „Thor: Mroczny świat”, fani zastanawiają się, jaka będzie dokładnie jej rola w czwartej części. Jedna z usuniętych scen z drugiej części może być sugestią do tego, czego można spodziewać się w „Thor: Love and Thunder”.

Wszelkie usunięte sceny znaleźć można w boksie Sagi Nieskończoności (niedostępnej obecnie w Polsce) i na Disney+, a wśród nich znaleźć można scenę z „Thor: Mroczny świat” mówiącą co nieco o rozpadzie związku Thora i Jane Foster.

W usuniętej scenie widać, że Jane bardzo zależało na Thorze, ale nie mogła z nim wrócić do Asgardu, z kolei sam Thor nie mógł pozostać na Ziemi, ze względu na obowiązki wobec Odyna i rodzimej krainy. Nie ma w niej dosłownego zerwania, ale fragment był na tyle sugestywny, że było widać, że para raczej nie będzie dalej ze sobą związana.

Owa sekwencja być może okaże się motywacją do tego, aby wyjaśnić, dlaczego Thor i Jane nie byli już razem w trzecim filmie z Bogiem Piorunów. Można się zastanawiać, jak będzie wyglądać ich relacja w „Thor: Love and Thunder”, w którym oboje mają powrócić. Niektórzy sądzą jednak, że Jane będzie w jakimś stopniu związana z Valkyrią, nową przywódczynią Asgardu.

Premiera filmu zaplanowana została na 5 listopada 2021 roku.


Źródło: epicstream.com